Lyra Beer
ΠΑΡΑΓΩΓΗ
![](https://lyrabeer.com/wp-content/uploads/2023/05/Scroll-Down-white.gif)
Σε έναν προσεγμένο, ζεστό και φιλόξενο χώρο βρίσκεται η Μεσογειακή Μικροζυθοποϊία Κρήτης..Εδώ καταφθάνουν οι πρώτες ύλες που συλλέγουμε απο Έλληνες παραγωγούς.. Βύνη κριθαριού, επιλεγμένοι λυκίσκοι και υψηλής ποιότητας μαγιά..Εδώ παράγεται η “LYRA” με ιδιαίτερη έμφαση στην καθαριότητα και στην ευλαβική διατήρηση της διαδικασίας με σύγχρονα μηχανήματα παραγωγής και εμφιάλωσης, ακολουθώντας πιστά όλες τις διαδικασίες αλλά και νόμιμες προδιαγραφές.